Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
60
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gökdelen izle
5.8

 89.424İZLENME

5.8İMDB

 102 SÜRE

YIL 2018

Eski bir FBI ajanı ve rehine kurtarma ekibi olan bu görevi sırasında da tek bacağını kaybeden Will, FBI bıraktıktan sonra Gökdelenlerin güvenliğini denetleme görevine başlar.
Çok merak ettiği Hong Kong’daki asla zarar görmez dedikleri gökdeleni denetlemeye gittiği sırada ailesini de yanında götürüp aynı gökdelene yerleşirler. Dünyanın en uzun ve güvenli olarak bilinen gökdelen ateşler içinde kalınca bu durumun sorumlusu olarak Will aranıyordur.
Will’in kendisini arayanlardan kaçıp bu yangının ve patlamaların sorumlusu olanları bulması ve ailesini yanan gökdelenden kurtarması gerekir. Birçok tehlikeli durumla karşı karşıya kalan Will yanan gökdelenden ailesini kurtarmak için her yolu deneyecektir.

Gökdelen izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Skyscraper izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.8/10 1902
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR