Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
268
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
G.O.R.A. izle
8.0

 492.823İZLENME

8.0İMDB

 127 SÜRE

YIL 2004

Antalya’da tüccarlık yapan Arif karakteri birkaç uzaylı tarafından kaçırılır. Arif karakteri G.O.R.A isimli gezene götürülür. Arif karakteri, kaçırıldığı o gezende tutsak kalır.
Ardından kaçmak için birçok yöntem dener. Alev topu denilen madde ile gezegeni kurtarır. Tabi bu sırada Ceku isimli bir karakter daha bulunmaktadır. Arif karakteri, Ceku adında bir prensesle tanışır. Ancak gezegenin kötü kalpli karakteri Loga, Ceku ile evlenir. Böylece gezegeni ele geçirmeye çalışır.
Arif bunu öğrendikten sonra Ceku karakterini de yanından götürmek ister, ancak gezegenin kötü kalpli Kamutan Logar’ına karşı birçok mücadele vermesi gerekmektedir. Bakalım Arif karakteri, gezegeni kurtarmayı başarabilecek mi?

G.O.R.A. izle 2004 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Gora izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 2852
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“G.O.R.A.” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • QARABAG AZERBAYCAN !

    elaaa filmdi

    28
  • Sevat
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
    5