Rastgele Film
Yukarı Çık
Film Sahneleri Kesilmemiş EXTENDED Sürümdür.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Görünmeyen Tehlike izle
5.8

 46.211İZLENME

5.8İMDB

 112 SÜRE

YIL 2000

İnsanlar görünmez olsun diye bilim, bunun üzerine bir ilaç çıkarmak için çalışmalar sergilerler. Görünmezlik ilacı için yapılan deneyler olumlu sonuçlar vermeye başlar.
Fakat buna rağmen Görünmeyen Tehlike filminde bir sorun ortaya çıkar. Ortaya çıkan soruna göre ilaç sayesinde görünmez olan kişi görünmez olsa da, daha sonra tekrar görünür olamamaktadır. İnsan üzerinde böyle bir etki göstermesinden dolayı deneyler artık goril üzerinde denenmeye başlanır.
Bilim insanlarından hırs yapan biri bu görünmezlik ilacını kendisinde deneme kararı alır. Fakat diğer deneyip tekrar görünür olamayan kişi gibi bu bilim insanı da tekrar görünür olamaz. Kafayı yeme durumuna gelen bilim insanı daha kötü tavırlar sergilemeye başlar.

Görünmeyen Tehlike izle 2000 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hollow Man izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.8/10 8979
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR