Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gözbebeğim izle
7.3

 12.581İZLENME

7.3İMDB

 110 SÜRE

YIL 2018

Genç bir kadının beklenmedik zamanda çocuk sahibi olması beraberinde duygu dolu bir maceranın başlamasına neden olur. Geçici olarak kendisine Theo adı verilen bebek annesi tarafından istenmemektedir.

Dünyaya gözelrini bu üzücü durumla açan küçük bebeğe Sosyal Hizmetler sahip çıkar. Bu arada da bebeğe anne-baba olmak isteyen çiftleri değerlendirirler. Pupille 2018 filmi annesi tarafından terk edilen ve evlatlık verilecek olan Theo bebeğğn kalpleri ısıtan, sımsıcak öyküsünü konu ediyor. Küçük bebeğe en iyi hayatı sunacak çiftlerin yaşadıkları sorunlar da gün yüzüne çıkıyor.

Mükemmel bir anne-baba adayının dahi özel hayatlarında farklı sıkıntılar çektiği dramatik bir şekilde ifade ediliyor. Terkedilmiş bir bebeğin ise herkes için büyük umutlar taşıdığı ve yeni kapılar araladığı da gözler önüne seriliyor.

Gözbebeğim izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. In Safe Hands izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.3/10 594
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR