Rastgele Film
Yukarı Çık
TR SÜRÜM XB !! ALTYAZILI VERSİYON HD !!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
20
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gretel ve Hansel izle
5.3

 98.740İZLENME

5.3İMDB

 87 SÜRE

YIL 2020

Çocukluğumuzda okuduğumuz klasik masallardan biri olan filmde iki kardeşin evlerinin çevresinde bulunan ormanda gezinirken başlarına gelen olaylar anlatılmaktadır. İki kardeş evlerinde iken acıkırlar.
Evde yiyecek bir şey bulamayan kardeşler ne yapacaklarını bilmemektedirler. İki kardeş yiyecek bir şeyler bulmak için evlerinin etrafındaki karanlık ve bir o kadar da gizemli ve tehlikeli ormanda yiyecek aramaya başlarlar. Fakat onları bu karanlık ormanda kötü bir sürpriz beklemektedir.
Onlar yemek bulabilmek için ormanda gezinirken karşılarına kötü kalpli cadı çıkar. Gretel & Hansel (2020) Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir film olmakla birlikte 87 dakika sürmektedir. Masaldan uyarlama olan bu film korku türündedir.

Gretel ve Hansel izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Gretel & Hansel izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.3/10 6715
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR