Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Güneş de Bir Yıldızdır izle
5.8

 7.166İZLENME

5.8İMDB

 100 SÜRE

YIL 2019

Jamaikalı bir kız çocukken ailesi ile beraber New York’a taşınırlar. Küçükken taşındıkları ve orada büyüdüğü için kendini Jamaikalı olarak kabul eden bu kız hayatını bu şehirde kurar.
Ölümüne kadar bu şehirde yaşamaya devam etmek isteyen kızın önünde bir engel vardır. Ailesi ile birlikte ülkeden sınır dışı edilen kız ve ailesinin şehirden gitmeleri için sadece bir gün verilmiştir. Bu sırada genç bir erkekle tanışan kızın dünyası değişir.
Aşka tam olarak inanmasa da bu genç erkekte bir çekim gücü hisseder. Genç çocuk ise karşılaşmalarının kader olduğunu düşünerek onu kendine aşık etmeye çalışır. Bunu yapabilmeleri için yalnızca bir günleri vardır.

Güneş de Bir Yıldızdır izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Sun Is Also a Star izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.8/10 285
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR