Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜMDÜR. ALTYAZILI BLURAY !!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
46
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hayal Adası izle
4.6

 155.105İZLENME

4.6İMDB

 110 SÜRE

YIL 2020

Bir grup insan eğlenmek için adaya giderler. Adaya gittikten sonra insanların başına gelenler hayal adası 2020 filminde konu ediliyor. Adaya gidenler hayallerinde macera zevkli ve eğlence dolu bir gün geçirmek isterler.
Gizemli bir adam Bay Roanke, tatil köyüne ziyaret eden insanlara eğlenceli bir gün geçirmeleri için umut vaat eder. Ancak insanlar adada başına geleceklerinden habersiz bir şekilde adama inanır ve güvenilirler.
Aynı zamanda adada onları bekleyen sıra dışı olaylardan herkes habersizdir. İnsanlar adaya geldikten bir süre sonra doğaüstü olaylar ve karanlık güçler nedeniyle insanlar büyük sorunlarla karşı karşıya gelirler. Yine de adaya gelen insanların hayatta kalabilmeleri için mücadele etmesi gerekiyor.

Hayal Adası izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Fantasy Island izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.6/10 568
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR