Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
20
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hayvan Mezarlığı izle
5.7

 41.783İZLENME

5.7İMDB

 101 SÜRE

YIL 2019

Hayvan mezarlığı 2019 filmi, bir ailenin yeni eve taşınmasından dolayı, kutlama yapılma sırasında hayatını kaybeden küçük bir kızdan bahsedilmektedir. Küçük kızı geri getirmek için eski bir mezarlığa oğlunu gömen bir adamın hikayesi anlatılmaktadır.

Luis, iki çocuğu ve eşi Racgel ile Boston adında ki şehirden taşınır. Bunun yerine kırsal bir kesime taşınmak ister. Yeni yaşamlarını bir süre sürdüren ait, kedilerinin bir kaza sonucu ölmesiyle olayların rengi değişir. Kedilerini evlerine yakın mezarlığa gömerler.

Ancak bu sırada inanılmaz sahnelere şahit olur. Çünkü gömdükleri kedi hayata döner. Bu sırrı öğrenen aile kaybettikleri kızları da aynı mezarlığa gömmek ister. Peki, Luis’in küçük kızı tıpkı kedi gibi tekrar geri gelecek mi?

Hayvan Mezarlığı izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Pet Sematary izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.7/10 381
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hayvan Mezarlığı” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • tarik

    stephan King ‘ in ilk hikayesinden aslında yıllar önce sinemaya uyarlanmış filmin tekrardan günümüze aktarılmış versiyonudur. İlk dönemlerinde sinemalarda oldukça ses getirmiş olan bu filmin, günümüzde aynı etkiyi göstereceğini sanmıyorum