Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hellboy 2 Altın Ordu izle
7.0

 41.526İZLENME

7.0İMDB

 120SÜRE

YIL

Bir devam filmi niteliğinde olan bu filmde de şeytani bir cin, insanlar ve mistik yaratıklar arasında olan eski bir anlaşmayı yok sayarak insanlığa karşı büyük bir savaş ilan eder.

Görevi ise Altın Ordu’yu kurtarmaktır. Altın Ordu ise, sadece Elves Kralı ve onun soyundan gelenler tarafından yönetilen bir ordudur ve bu altın ordu ölüm makineleriyle birlikte insanlığı tam anlamıyla yok edecek bir güce sahiptir.

Hellboy 2 altın ordu filminde ise dünya üzerinde bu sebepler nedeniyle bir cehennem ortaya çıkmaya yakınken, Hellboy ve takımı da Altın Ordu’dan önce tehlikede olan insanlığın varlığını kurtarabilmek için krallığı terk etmiş olan şeytan prensi Nuada’yı etkisiz hale getirmek zorundadır.

Hellboy 2 Altın Ordu izle 2008 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hellboy II: The Golden Army izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 8925
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hellboy 2 Altın Ordu” filminde 1 Yorum bulunuyor.