Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
19
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hellboy izle
6.8

 28.783İZLENME

6.8İMDB

 122SÜRE

YIL 2004

İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru Naziler, ölüm nedenlerini iyileştirmek üzere kara bir büyü kullanırlar. Tam bu esnada farkında olmadan da bir iblis dünyaya getirirler. Daha sonra müttefikler seremoninin gerçekleştirildiği bölgeye baskın yaparlar.

Fakat iblis baskın yapıldığı zaman yeni çağrılmıştır. Bir yetişkin olduğunda ise çok farklı tercihleri olacaktır. Hellboy 1 adlı filmde de bu küçük Hellboy, büyüdüğünde kötülük değil de iyiliğe hizmet etme düşüncesine kapılır ve kara büyü yapan Rasputin’den kurtularak Profesör Broom aracılığı ile yetiştirilir.

Hellboy, dünyaya her zaman iyiliğin penceresinden bakan arkadaşları ile beraber büyük maceralara atılır. Yapabileceklerinin ise bir sınırı yoktur. Zaten deneysel olarak, farkında olmadan dünyaya gelişinin de aslında büyük bir anlamı vardır.

Hellboy izle 2004 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hellboy izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.8/10 9758
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR