Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hinsdale Evi izle
6.0

 21.098İZLENME

6.0İMDB

 65 SÜRE

YIL 2019

Korku filmleri arasında efsanelere yer verilmesi oldukça sık karşı karşıya kalınan bir durumdur. Hinsdale Evi 2019 adlı yapımda New York’ta bulunan bir evde bir grup insanın başına gelenleri aktarıyor.
Bu evde korku filmi çekmek isteyen bir grup evin her yerini kameralar ile donattıktan sonra kayıt yapmaya ve film ile ilgilenmeye başlıyorlar. Ardından ansızın evden gelen seslere bakmak için giden ekipten birileri elektriğin de kesilmesi sonucunda tek tek kaybolmaya başlıyor.
Kaybolmaların başladığını ve ters giden bir şeylerin olduğunu fark eden kişiler bir taraftan kendi korkuları ile yüzleşmeye çalışırken diğer taraftan da evden kurtulmanın bir yolunu aramak zorunda kalıyorlar.

Hinsdale Evi izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hinsdale House izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.0/10 684
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR