Rastgele Film
Yukarı Çık
Görüntü Bluray !!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
52
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izle
6.7

 89.210İZLENME

6.7İMDB

 137 SÜRE

YIL 2019

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw bir spin off projesi olarak hayata geçirildi. Hobbs ve Shaw dünyayı tehlikeye sokan bir olay karşısında birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Önemli bir güvenlik uzmanı ile İngiliz eski ajanının birlikte çalışması temelde oldukça zordur.
Çünkü kariyerleri boyunca birbirlerini alt etmek için uğraşmışlardır. Biyolojik bir silahın dünyayı yok etmesi an meselesi olduğundan dolayı kanun adamları olarak kanunsuz adamlara karşı güç birliği yaparlar.
Bu durum sonunda dünyanın kurtarılıp kurtarılmayacağı veya bu ikilinin birlikte hareket edip edemeyeceği ise oldukça fazla merak konusu olur. Heyecanın eksik olmadığı bir yapım olarak yorumları fazlasıyla olumludur.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 2147
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR