Rastgele Film
Yukarı Çık
Film Sahneleri Kesilmemiş EXTENDED Sürümdür.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
140
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle
7.4

 307.129İZLENME

7.4İMDB

 144 SÜRE

YIL 2014

The Hobbit üç serisinin son bölümü olan üçüncü filmde, Thorin Meşekalkan, Bilbo Baggins ve Cüceler Bölüğü’nün macera serisi sona ermektedir.
Ejderha Smaug ile karşı karşıya gelir ve günahkar Hobbit Gollum’dan meşhur olan güç yüzüğünü aldıktan hemen sonra eve sapsağlam ulaşıncaya kadar Bilbo’yu bir sürü macera beklemektedir.
Evlerine tekrar kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug’u Göl Kasabası’nın masum insanların üzerine saldıkları gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı’nı ararken önemli değerler yardım etmiştir.
Thorin’e yardım etmeyen Bilbo tehlikeli bir seçim yapar. Bu arada Lord Sauron plan yaptığı gizli Yalnız Dağ saldırısı için dört adet Ork bölüğünü göndermiştir.

Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı izle 2014 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Hobbit: The Battle of the Five Armies izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.4/10 6534
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR