Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hotel Mumbai izle
7.6

 27.482İZLENME

7.6İMDB

 123 SÜRE

YIL 2018

Baba olmasına az bir zaman kala Arjun isimli bir adam nasıl para kazanacağını düşünmeye başlar. Sonrasında bir şekilde Mumbai’de en ünlü otellerden olan Taç Mahal’de işe girer.
Garsonluk yapmaya başlar. Garsonluk yapmaya başladığında sabah erkenden işe gider ve ardından da şefin istediği her detayı yerine getirmeye başlar. Hotel Mumbai filminde oldukça zengin ve değerli konuklara yer verilir.
Konukların arasında Mumbai’de önemli isimler de vardır. Bir akşam yemeği sırasında aniden kapı açılır ve otele terörist saldırısı olur. İçeride bulunan herkesin hayatı tehlikeye girer ve artık bu durumdan nasıl sağ çıkılacağını merak etmeye başlarlar. Böylece her anı heyecan dolu anlar yaşanmaya başlar.

Hotel Mumbai izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hotel Mumbai izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.6/10 1274
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hotel Mumbai” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • Muhammed
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  2
 • merve

  dünyaya yansıtılmak istenen bu yani yanlış film güzeldi ama ideolojik olarak yanlış. müslümanlar terörist gibi gösteriliyor. ama asıl teröristler dini duyguları kullanarak insanları ölüm neferi gibi kullananlardır ve islamiyetle ilgisi yoktur

  3
 • muhammed

  Dine bu kadar nefret tohumu eken bu film bir terörizmi bir dinden besleniyor diye göstermiş olması bir terörizmdir.
  her türlü teröre lanet olsun

  1
  • Sayit

   Malesef günümüzde de taliban deash ve diğer tüm terör gruplarının yaptıklarının kitapta yeri var dolayısıyla yapiyorlar. Inanç ezberlerle birilerinin peşine takılmakla olmaz objektif olarak okumak araştırmak lazım.