Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
23
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
How to Plan an Orgy in a Small Town izle
5.5

 185.459İZLENME

5.5İMDB

 101 SÜRE

YIL 2015

Bağnaz ve tutucu bir kasabada yaşayan Cassie’nin ailesi de son derece tutucudur. Güzel bir genç kız olan Cassie, annesiyle bu konu yüzünden sürekli kavga eder. Kavgaların dayanılmaz bir hal aldığı bir gün Cassie evden kaçar. Cassie kendi hayatına yön vermek adına bir gazeteye yazar olarak girmiş ve cinsellik alanında sıra dışı yazılar yazmaya başlamıştır.
Yazılarında eski kasabasının tutuculuğunu da sürekli eleştiriyordur. How To Plan An Orgy İn A Small Town filminde asıl olaylar Cassie’nin annesinin ölüm haberini alarak eski kasabasına dönmesiyle başlar. Cassie’ye kasabalılar tepkilidir. Arkadaşları, Cassie’ye karşı kasabadaki tepkileri azaltmak için seks partisi düzenlemek ister. Bu partide Cassie’nin bir sırrı ortaya çıkacaktır.

How to Plan an Orgy in a Small Town izle 2015 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. How to Plan an Orgy in a Small Town izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.5/10 1939
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR