Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
52
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hükümet Kadın 2 izle
6.1

 150.802İZLENME

6.1İMDB

 105 SÜRE

YIL 2013

Hükümet Kadın 2, izleyiciyi serinin ilk filminde yaşananların 7 yıl öncesine götürüyor. Bu filmde de Xate ve eşi Aziz Veysel’in, Faruk ile kıyasıya mücadelesine seyirci oluyoruz.
Xate’nin Doğu’da ilk kadın belediye başkanı olmasına henüz yıllar vardır. Şu an ki belediye başkanı eşi Aziz Veysel’dir. Faruk’un belediye başkanı olmak için bitip tükenmeyen hırsının temeli bu günlere dayanmaktadır.
Xate, sabah uyanıp her gün olduğu gibi kocası Aziz Veysel’i uğurladıktan sonra, hiç umulmayan bir olayla karşılaşır. Bu sürpriz olay Faruk ve Xate’yi bir kez daha beklenmedik bir kavgaya sokar. Ama asıl sürpriz “erken seçim” kararının alınmasıdır. Hükümet Kadın 2 filminde olaylar bu erken seçim kararı ile başka bir boyut kazanır.
Erken seçim kararı kasaba halkını şaşkına çevirir ve Xate – Faruk kavgasının daha da büyümesine neden olur.

Hükümet Kadın 2 izle 2013 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hükümet Kadın 2 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 2864
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hükümet Kadın 2” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • film gurmesi

    çok başarılı bir film keşke daha sürrealist bir bakış açısıyla çekilseymis.

    4