Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İçerideki Adam Muhbir izle
5.6

 52.416İZLENME

5.6İMDB

 105 SÜRE

YIL 2019

İçerideki adam yani muhbir olarak çevrilen serinin devamında çekilmiştir. New York polisi tarafından bir arabulucu tutuklanır. Bu sırada gelen bir haber olayların seyrini değiştirir.

ABD merkezinde bulunan Merkez Bankasında bir düzine turist rehin alınmış haldedir. Inside Man: Most Wanted 2019 tutuklu bir arabulucunun turistler için arabulucu olmasına neden oluyor.

Ortalama 10 saat kadar bir sürede kurtarılması gereken bu insanların bir kuşatma altında olması daha da dikkatli olunmasını zorunlu kılıyor. İçeriye dalınması ve rehinelerin kurtarılması hiç kolay olmaz.

Çatışmalar ve ilerleyen zaman arasında yer alan bu durum olayların daha da karışmasına neden olacaktır. Soluksuz bir şekilde rehinelerin hayatı kurtarılmaya çalışılır.

İçerideki Adam Muhbir izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Inside Man: Most Wanted izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.6/10 1052
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“İçerideki Adam Muhbir” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Ferit

    Film boş zaman kaybı arkadaşlar sonu bile cok anlamsız bitti. tavsiye etmem

    4