Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İki Kez Yaşa Bir Kez Sev izle
7.2

 20.289İZLENME

7.2İMDB

 101SÜRE

YIL 2019

Bir şeyler kaybetmek kuşkusuz ki kötü bir şeydir. Hele ki yavaş yavaş kaybediyor ve sonunuzu görüyorsanız. İki Kez Yaşa Bir Kez Sev filmi, Unutma hastalığı olarak da bilinen Alzheimer hastalığına yakalanan bir adamı konu ediniyor.
Emekli bir akademisyen olan ve günlerini tek tip şeyler yaparak; yemek yemek, su içmek, yatmak, kalkmak şeklinde geçiren akademisyenin sonunda başına beklediği kötü şeyler gelmeye başlar.
Bir gün eve gelirken, evin yolunu unuttuğunu fark eder ve sonunda evinin yolunu bulamaz ve kaybolur. Alzheimer hastalığının artık artan kritik evrelerindedir. Artık her geçen gün, hafızası silinmeye devam edecektir.
Kaybolduğu gün kızı ile karşılaşır ve birlikte bir şeyler yapmaya karar verirler ki, bunlar arasında ailesiyle yakınlaşmak vardır.

İki Kez Yaşa Bir Kez Sev izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Vivir dos veces izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.2/10 822
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“İki Kez Yaşa Bir Kez Sev” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • BILLY

    hayattan bir kesit ve varoluşsal dertleri olanlar kesinlikle seyretsin

  • Orhan aydar

    harika güzel geçen zamana deger teşekkürler.