Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İlahi Aşk izle
6.3

 50.772İZLENME

6.3İMDB

 101 SÜRE

YIL 2019

Sundance Film Festivali’nde Dünya Sineması Dramatik Yarışması bölümünde gösterildi. Farklı hikâyesiyle dikkatleri ilk aşamalarda üzerinde çekmeyi başaran bu Brezilya yapımı film, çiftlerin boşanmaları, ölümler ve doğumlar arasındaki birçok hikâyeyi birbirine bağlıyor.
Divine Love 2019 filmi, teokrasi düzeninin hâkim olduğu 2027 yılının Brezilya’sında dindar bir kadının yaptığı yanlış boşanma işlemleri konu alınıyor. Bu kadın noterde her ne kadar birtakım resmi yetkilere sahip olsa da bunu çok yanlış bir şekilde ve amaçla kullanıyor.
Çiftlerin boşanmalarına bir şekilde bu yetkileriyle engel olmaya çalışıyor. Çünkü bu kadın bir şekilde Tanrı’dan bu konuda olumlu bir cevap bekliyor. Fakat onun bu saplantılı durumu işleri onun için hiç de iyiye götürmüyor.

İlahi Aşk izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Divine Love izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 745
BENZER FİLMLER
1080P
Papicha izle
Papicha
7.0/ 10
2019
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR