Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle

Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle
6.3

 43.397İZLENME

6.3İMDB

 120 SÜRE

YIL 2018

Napolyon döneminde yaşanan olayda dünyanın en büyük cezaevinden kaçan eski bir mahkumun hikayesi bulunuyor. İşlememiş olmasına rağmen cinayetle suçlanan bu adam aniden kendini bir savaşın ortasında buluyor.

Savaşın yer altında olması ise işlerin daha da karışmasına neden oluyor. İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 2018 masum bir mahkumun polisle anlaşma yapmasını ekrana getiriyor.

Bu sorunlardan kurtulması için polisle anlaşmaktan başka çaresi kalmayan bu adam yer altı dünyasına yanında bir polis ile girmek zorunda kalır.

İyi niyetli ve masum olduğunun kanıtlanması için birlikte hareket ederlerken polisin başına ödül konmuş olduğunu öğrenir. Öfkeli ve karışık bir yer altı dünyası ile tanışır.

İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Emperor of Paris izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 1783
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Hakan
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
    2