Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İntikam Meleği izle
6.5

 13.499İZLENME

6.5İMDB

 101 SÜRE

YIL 2018

Riley North, bir akşam yemeğinde uğradıkları saldırı sonucu kocası ve kızını kaybeder. Mutlu bir evliliği olan Riley saldırıdan yaralı kurtulmuştur. Cinayetleri tehlikeli bir suç örgütü olan Garcia Karteli işlemiştir. Ama kartelden çekinen insanlar, olaya tanıklık etmeye korkar. Yetkililer ise, Kartel’in verdiği rüşvet ile olayın üstünü kapatmaya çalışır.
Buna rağmen Riley, olayın peşini bırakmaz ve suçluları mahkemeye çıkarmayı başarır. Ama katiller delili yetersizliği sebebiyle serbest kalır.
Acılı anne olanları kabullenemez. 5 yıl boyunca ortadan kaybolur. Geri döndüğünde artık eski acılı anne değildir. Kendini eğitmiş, bir intikam makinesine dönmüştür.
Ailesini öldüren kartelden ve olayı örtmeye çalışan herkesten intikam almaya başlar. Kısa zamanda halk kahramanına dönen Riley, artık sadece kartelin değil, polisin ve FBI’ında hedefindedir.
İntikam Meleği 2018 aksiyon severlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır.

İntikam Meleği izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Peppermint izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.5/10 892
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“İntikam Meleği” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Kral

    Filim çok orjinal efek ve sesler güzel ve sürükleyici yapmacık değil abartı ama böyle filimlerin 2 adam öldürmeyle bitmediğini biliyoruz ama abartıdan uzak öldürme sahneleri var tek atış öldürme sahneleri var ve hengâme gurup çatışmasından uzak
    Güzel filim …

    1
  • Emrah

    Buralar intikam koktu izleyin derim