Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
140
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İtiraf Bölüm 1 izle
6.9

 636.812İZLENME

6.9İMDB

 117 SÜRE

YIL 2013

Aykırı filmlere ilgi duyanların kesinlikle seveceği tarzda bir film. Nemfomanyak bir kadın olan Joe, bu sebeple, sürekli mutsuzdur.
Film, Joe’nun doğumundan, ilk gençlik yıllarına ve sonra 50 yaşına kadarki yaşamına odaklanıyor. Filmin hikayesi ise, bir kış günü başlıyor. Genç bir adam, Joe’yu dövülmüş bir halde bulur ve evine getirip, ona yardımcı olur. Joe, hikayesini anlatmaya başlar.
Filmde, nemfomanyak olan kadının, kabusa dönüşen yaşamı, merkeze alınıyor. Ancak filmin, İtiraf Bölüm 1 olan adından anlaşılacağı gibi, hikayeyi kadından dinliyoruz. Bir kış gecesi, Seligman adında bir adam, Joe’yu yolda dövüş olarak bulur. Onu alıp evine götürür ve yaralarını iyileştirir. Joe, burada dinlendiği esnada, Seligman’a da hikayesini anlatmaya başlar.

İtiraf Bölüm 1 izle 2013 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Nymphomaniac: Vol. I izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.9/10 12903
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“İtiraf Bölüm 1” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • ahmetr

  uh! erotik mi? evet. sahneler erotik film için yeterli mi ? evet! ama içinde entellektüel sohbetler var. hani abazanlığımı bastırayım diye girdiğiniz yerde bir an da drama ile de karşılaşıyorsunuz. hani gülmek için karikatüre bakarsın. ama alt perdeden sana düşünmeyi giydirir. anlayana tabii 🙂

  13
 • Luna

  Çok özel bir film. Sx sadece insanların dürtüsel tatmini değildir. Tüm dünyayla kurduğu ilişkinin en saf ve çıplak halidir. Karakterler çok özenle seçilmiş anlatılmış. Muhteşem bir film.

  7
 • kaya

  Filmi çok beğendim. Öncelikle sanatsal bir film. Sinemanın tüm teknikleri çok güzel kullanılmış. Psikolojik film olması beni ayrıca mutlu etti.

  6