Rastgele Film
Yukarı Çık
TR Dublaj 4K !!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
25
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Jason Bourne izle
6.6

 99.552İZLENME

6.6İMDB

 123 SÜRE

YIL 2016

Serinin bu filminde Jason Bourne, hafızasını geri kazanmış ve kim olduğunu hatırlamaktadır. Kimliğini değiştirip Yunanistan’a yerleşmiştir. Yeraltı dövüşlerinden kazandığı para ile geçinmekte ve sakin bir hayat sürmektedir.

Nicky ele geçirdiği CİA’e ait gizli dosyaları Jason Bourne ulaştırmak istemektedir. Ancak çok geçmeden CİA direktörü Dewey bunu öğrenir. Ve dosyanın Jason Bourne ulaşmaması için kiralık bir tetikçi tutar.

Jason Bourne 2016 filminde, olaylar bu tetikçinin ortaya çıkması ile birlikte kopar. Yunanistan’da sakin bir hayat süren Bourne bir an da kendini “av-avcı” hikayesi içinde bulur.

CİA, Bourne ele geçirmek için bütün imkanlarını harekete geçirir. Bourne ise, geçmişteki sırları ortaya çıkarmaya ve babasının ölümü hakkında ki gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır.

Jason Bourne izle 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Jason Bourne izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.6/10 4424
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR