Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Jexi izle
6.1

 24.588İZLENME

6.1İMDB

 84 SÜRE

YIL 2019

Cep telefonunu dünyadaki her şeyin önünde tutan Phil, isimli karakterin yaşadıkları anlatılıyor. Telefonunu hayatın merkezine alan Phil, diğer her şeyden daha çok sevdiği telefonuna bağımlıdır.

Hem zeki hem de oldukça eğlenceli bir insan olan Phil, önemli bir bağımlılık problemleri karşı karşıya kalmıştır. Genç ve zeki Phil, sabah uyandığı saatten itibaren yatana kadar telefonundan ayrı kalamaz. Günün birinde yeni bir telefon almaya karar veren karakterin hayatı değişmeye başlayacaktır.

Jexi 2019 filminde cep telefonu asistanının bir insanın hayatını nasıl değiştirdiği anlatılır. İlk başlarda Phil’in hayatına yardım eden ve onun mutlu olmasını sağlayan Jexi isimli akıllı asistan, zaman geçtikçe karaktere zarar vermeye başlayacaktır.

Jexi izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Jexi izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 6281
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR