Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
JFK Kapanmayan Dosya izle
8.0

 22.681İZLENME

8.0İMDB

 189 SÜRE

YIL

Filmde Amerikan başkanının tartışma yaratan suikastı, arkasında çok fazla komplo teorisi ve sanık bırakır. Bu konu hakkında onlarca hikaye yazılır ve gerçek hiçbir şekilde ortaya çıkamaz.

Suikastın hemen arkasından ortaya çıkan bir adam ise, cinayeti kendisinin işlediği konusunda ısrar eder. Ancak arka planda yer alan gerçek ise çok farklı ve birçok olasılıklar da söz konusudur.

JFK Kapanmayan Dosya 1991 isimli bu filmde de adalet ve medya bu olasılıklarla başa çıkmaya çalışırken insanlar da olayın kesinleşmemesi sebebiyle hayal kırıklığına uğramaktadır.

Bu sırada mahkemenin vardığı karara hiçbir şekilde ikna olmayan bir bölge savcısı ise, olayın arkasında yatan gerçekleri bir bir ortaya çıkarmaya fazlasıyla kararlı biridir.

JFK Kapanmayan Dosya izle 1991 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. JFK izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 6893
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR