Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
56
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Justice League Adalet Birliği izle
6.4

 98.228İZLENME

6.4İMDB

 120 SÜRE

YIL 2017

DC evreni öyküsünün beyaz perdeye yansıtılmasında en büyük paya sahip olan ve oldukça önemli bir kısmını paylaşan Justice League, çizgi dizilerdeki en önemli seçkin karakterleri yan yana getiriyor.
Superman’in insanlığa sunduğu büyük fedakarlıklardan etkilenen ve örnek alan Batman, insanlığa yardım etmek amacı ile yanıp tutuşurken inancını yeniden toplamayı başarıyor. Ayrıca yeni bir müttefike de sahiptir. Wonder Woman ile takım arkadaşı olması onun için oldukça önemlidir.
Ancak karşılarına ansızın çıkan sorunlar nedeni ile takımı toparlamak için oldukça az süreleri kaldığının farkına varırlar. Yönetmen koltuğunda Zack Synder’ın oturduğu Adalet Birliği filmi DC için önem farz ederken, 2017 yılında yepyeni maceralarla beyaz perdeye inmiştir.

Justice League Adalet Birliği izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Justice League izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.4/10 9623
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR