Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kaçış Planı 3 izle
4.4

 11.928İZLENME

4.4İMDB

 97 SÜRE

YIL 2019

Ray isimli bir güvenlik uzmanının üst seviyede güvenlik aşamasında bulunan yerlerden kaçmak gibi bir yeteneği vardır. Bu yetenekten dolayı da sürekli kendisinden yardım isteyen insanlar ile karşı karşıya kalır.
Bir gün Hong Kong’ta bir suçu olmamasına karşılık bazı sadistler tarafından bir kadın kaçırılır. Bu kadın teknoloji gelişimi alanında çalışan ve geleceği son derece parlak olan birinin kızıdır. Kızın kapatıldığı yer ise son düzey teknoloji ile korunan ve kaçırılması son derece zor olarak nitelenen bir yerdedir. Bu durumda Ray’dan yardım istemeleri gerekir.
Kaçış Planı 3 filminde Ray kadını buradan kaçırmak için ne gibi bir plan yapacağını düşünürken izleyenler ise başarıp başarmayacağını merak ediyor.

Kaçış Planı 3 izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Escape Plan: The Extractors izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.4/10 217
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR