Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
44
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kaptan Marvel izle
6.9

 89.642İZLENME

6.9İMDB

 123 SÜRE

YIL 2019

Kaptan Marvel filmi, Carol Danvers’ın Kaptan Marvel’a dönüşümünden değil de Carol Danvers’ın Kaptan Marvel’ın dünyaya düşüşünden meydana geliyor. Süper güçlere sahip olan Kaptan Marvel güzel bir kadın olarak dünyaya düşüyor ve gezegeni keşfettikçe bazı görüntüleri hatırlamaya başlıyor.
Geçmişte gezegenimizde yaşadığını ve bu dünyada bir hayatı olduğunu hatırlamaya başlıyor. Dünya’da güvenebileceği tek kişi ise SHIELD çalışanı olan Nick Fury’dir. Geçmişini hatırladıkça kendine dair bilmediği yeni detayları keşfeder ve süper kahraman olduğunu hatırlar. Düşmanı olan şekil değiştiren Skrull ırkı ile onu ölümden kurtararak kendileri gibi erdemli ve güçlü yapan Kree ırkı arasındaki savaşta önemli bir rol oynar.
İki ırkın Dünya gezegenindeki savaşta bir taraf seçmek zorunda kalan Carol Danvers bir süper kahraman olmanın anlamını anlayacaktır.

Kaptan Marvel izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Captain Marvel izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.9/10 1302
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Kaptan Marvel” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • ziyaddin

  bence izlenmesi oldukça güzel bir bir film baş karekteri bir olması zaten ayrı bir zevk

  3
 • XXBROXX
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  14
 • broenes

  mükkemmel bir film cillop

  3