Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
37
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kara Panter izle
7.3

 65.263İZLENME

7.3İMDB

 134 SÜRE

YIL 2018

Afrika’da bulunan Wakanda kenti teknolojileri gizli tutulan, rahatlık ve ferahlık içinde yaşanan bir kenttir.

Zenginliklerinin en büyük kaynağı madenlerinden çıkartılan vibranyum metalidir. Kralın bir suikast öldürülmesinden sonra yerine oğlu T’Challa kral olmuştur. Kendisine özel kostümü ve gücüyle tüm dünyada gezen T’Challa yani Kara Panter ülkesini korumak adına krallıkta kalır. Nitekim daha önceki hayatından kalan düşmanları ve ülkesinin zenginliğine ulaşmak isteyenler peşini bırakmaz.

Ülkesini ve zenginlik kaynağı olan vibranyum metalini korumak için amansız bir mücadeleye girer. Tahtı bir ihanet sonucu tehlikeye giren T’Challa’nın en büyük amacı tahtı geri almak ve ülkesini düşmanlardan temizlemektir

Kara Panter izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Black Panther izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.3/10 4953
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR