Rastgele Film
Yukarı Çık
Youtube İçindeki Reklamların Bizle Alakası Yoktur.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karadedeler Olayı izle
3.4

 28.271İZLENME

3.4İMDB

 78 SÜRE

YIL 2011

1989 yılında aniden ortaya çıkan ve Türkiye gündemine oturan gerçek bir olaydan esinlenilmiştir. Bir köyde geceleri varlığı ve nedeni bilinmeyen varlıkların dolaştığı ve insanları öldürdüğü şeklinde bir haber çıkmıştır.
Ardından bunları görmek ve gerçekse haber yapmak isteyen bir gazeteci günlerce elinde kamera ile birlikte kayıt yapmak üzere köyde kalmıştır. Bu günler içinde herhangi bir kanıt bulamayınca kamerasını küçük bir çocuğa hediye ederek köyden ayrılmıştır. Bu olayın ardından parçalara ayrılmış cesetler köyün civarında bulunmuştur.
Gazeteci ise ormanlık bir alanda kamerası ile birlikte kaybolmuştur. Karadedeler olayı 2011 bu gerçek olayın kayıtlar ve jandarma dayanaklarına bağlı kalınarak hikaye haline getirilmesiyle film olmuştur.

Karadedeler Olayı izle 2011 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Karadedeler Olayı izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

3.4/10 138
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR