Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karanlık Sular izle
7.6

 32.203İZLENME

7.6İMDB

 126 SÜRE

YIL 2019

Oldukça başarılı ve genç bir avukat olan Robert Bilott, dünyanın en saygın ve en büyük şirketlerinden birisinin karanlık ve kirli sırlarını ortaya çıkarmıştır. Aldığı bu davanın en derinlerine inen genç avukat toplumu da yakından ilgilendiren sırlara ulaşmak üzeredir.

Kimsenin nedenini bilmediği ölüm olaylarını araştıran avukat, yaşananların arkasında bahsi geçen dünyanın en büyük şirketlerinden birini bulacaktır. Olayı daha detaylı araştırmaya başlayan idealist avukat Bilott’un hikayesini anlatan ve büyük bir şirketin sahip olduğu etki alanı ile büyük bir mücadele içerisine girmesini anlatan dark waters 2019 filminde avukat ya gerçeklerin ortaya çıkıp suçluların cezalandırılması için hem kendi hayatını hem de ailesinin hayatını riske etmek zorunda kalacaktır.

Karanlık Sular izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Dark Waters izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.6/10 5426
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR