Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Karayip Korsanları 1 Siyah İncinin Laneti izle

Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
52
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karayip Korsanları 1 Siyah İncinin Laneti izle
8.0

 104.126İZLENME

8.0İMDB

 143 SÜRE

YIL 2003

Karayip Korsanları Siyah İncinin Laneti 2003 Kaptan Jack Sparrow ile Will Turner’ın genç bir kızı kurtarma mücadelesini konu alıyor. Vali Weatherby Swann’ın kızı Elizabeth henüz 12 yaşındadır. Elizabeth, Jamaica’ya deniz yolculuğu yaptığı sırada bir gemi enkazıyla karşılaşır.
Bu gemi enkazından kurtulabilen bir tek kişi vardır. O da küçük Will’dır. Elizabeth Will’in boynunda altın bir madalyon farkeder ve bu madalyondan küçük çocuğun korsan olduğunu anlar. Will’in madalyonunu alan Elizabeth, bunu saklamaya karar verir.
Yıllar sonra Elizabeth, kötü korsan Barbossa tarafından kaçırılır. İyi yürekli çılgın Jack Sparrow ile Elizabeth’le birlikte büyüyen demirci Will Turner iş birliği yapar. Fakat onları bekleyen bir lanet vardır. Elizabeth’in sakladığı madalyon, gizemli incinin lanetini harekete geçirecektir.

Karayip Korsanları 1 Siyah İncinin Laneti izle 2003 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 10228
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR