Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
49
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karlar Ülkesi izle
7.4

 51.987İZLENME

7.4İMDB

 102 SÜRE

YIL 2013

Büyük krallık Karlar Kraliçesinin yaşadığı lanet sonrasında hayat boyunca sürecek kış mevsimine mahkum edildi. Bu krallıklarda yaşayan iyi kalpli ve sevgi dolu Anna, Karlar Kraliçesini aramaya çıkar.
Asıl amacı laneti sona erdirmek ve her şeyin eski düzene geri getirmek istemesidir. Aynı zamanda şehrinde yaşayan tüm insanları eskisi gibi hayat sürdürmelerini ve mutlu olmalarını ister. Anna masal yolculuğuna çıkmaya başlar ve yol arkadaşı usta bir dağcıdır.
İstedikleri başarıyı kazanabilmeleri için Karlar Kraliçesini tanımalarını gerekiyor. Görünürde her ne kadar basit gibi dursa da, dağdaki yolculuk ilerledikçe zorlaşmaya başlar. Çeşitli tuhaf yaratıklar ve korkutucu büyüler eşliğinde yolculuk başlar ve tehlikeler büyür. Aslında yolculuğun en kötü yanıysa, zaman kısıtlamaları olmasıdır.

Karlar Ülkesi izle 2013 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Frozen izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.4/10 6823
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Karlar Ülkesi” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Tanınanlardan leyla

    Çok güzel bir film..
    Gerçekten de çok keyifle izledimm

    4