Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kayıp Noel Ruhu izle
6.3

 2.474İZLENME

6.3İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Genç bir kadın iş hayatında o kadar başarılı ki artık aşk aile gibi kavramları boşlamaya başlıyor. Ama büyük anne elinde Noel süsleriyle beraber işe el atıyor.
Büyük annenin getirdiği süsler bir kaç yaşında ve her bir süs genç kadının büyük annesiyle geçirdiği Noel’i temsil etmekte. Örnek olarak bir kar tanesi süsü Noel’de yağan karı temsil etmekte.
Büyük anne torununa süsleri verir ve ağacı süsleyene kadar onlara göz kulak olmasını tembihler. Ancak genç kadın süsleri unutarak çöpe atar. Bunun üzerine büyük annesi ile birlikte Şikago’da çöp avına başlarlar. Kayıp Noel Ruhu 2018 yapımlı bir film olup aynı zamanda içinizi ısıtacak.

Kayıp Noel Ruhu izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Christmas Lost and Found izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 106
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR