Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kidnapping Stella izle
4.8

 8.403İZLENME

4.8İMDB

 89 SÜRE

YIL 2019

Bir gün hayatınızda her şey yolunda giderken aniden sizi hiç ilgilendirmeyen bir olayın ortasında kalabilirsiniz. Kidnapping Stella isimli yapımda da bu noktadan hareket ediliyor. Sıradan bir hayatı olan ve bu şekilde yaşamaya devam eden Stella isimli bir kadın aniden bir soygun ile karşı karşıya kalır.
Soygunda sokak ortasında yürümekten başka bir şey yapmamasına karşılık rehine durumuna getirilir. Kaçırılan kadın soygun yapılırken aynı zamanda bir alana kapatılır.
Bu alanda kısıtlı imkanları olmasına ve parmaklık ardında olmasına karşılık yine de bir şeyler yapmak adına çabalar. Stella bir şekilde soygunu durdurmak ve insanların zarar görmelerine engel olmak adına çaba göstermeye başlayacaktır.

Kidnapping Stella izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Kidnapping Stella izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.8/10 376
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR