Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Klaus Sihirli Plan izle
8.2

 32.340İZLENME

8.2İMDB

 96 SÜRE

YIL 2019

Smeerensburg’un yeni postacısı olan Jesper, tek başına oyuncaklarla dolu bir yerde yaşayan oyuncakçı Klaus ile tanışır.
Oyuncak imalatçısı olan Klaus ile anlaşma yapmak isteyen Jesper, Klaus’tan eski oyuncaklarını bedava halka vermesini ister. Teklifi kabul Klaus eski oyuncaklarını bedavaya halka vermek için Jesper ile beraber yola çıkar. Beraber oyuncakları dağıtmaya başlarlar, Klaus ile Jesper, dünyanın en mutsuz yeri olan Smeerensburg’u değiştirmeye başlarlar.
Fakat onların Smeerensburg’a mutluluk getirmesinden rahatsız olan bir takım insanlar vardır ve Jesper ile Klaus’la uğraşmaya başlarlar. Film sonunda kimin kazanacağını hep beraber göreceğiz.

Klaus Sihirli Plan izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Klaus izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.2/10 694
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR