Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bıçaklar Çekildi izle
7.9

 22.155İZLENME

7.9İMDB

 130 SÜRE

YIL 2019

Polisiye, dram ve komedi türünün en beğenilen örnekleri arasında yer alan Knives Out 2019 yılı yapımıdır. Ünlü ve yaşlı bir yazarın ölümünün ardındaki sır perdesini açığa çıkarmaya çalışan dedektif, adına yaraşır araştırmacı ruhuyla cinayeti açığa çıkarır.

Olayla ilgili her detayın altını kazıyan ve yakın akraba çevresinin özel hayatına inen Benoit Blanc, gerçeği bulmak için zorlu bir mücadeleye başlar.

Dedektif araştırmasını ilerlettikçe farklı noktalar dikkatini çeker. Cinayetin üzerini intihar şeklinde örtmeye çalışan suçlu, ailenin içinden birisi mi yoksa akrabaların suçladığı bakıcı mı?

Ünlü yazarın mirasının tamamını bakıcıya bırakmış olması ve bu değişikliği ölümünden sadece birkaç gün öncesinde yapması herkesi şaşırtacak.

Bıçaklar Çekildi izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Knives Out izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.9/10 1029
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR