Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kod Adı Ressam izle
6.9

 10.247İZLENME

6.9İMDB

 130 SÜRE

YIL 2018

Hong Kong polisi Ressam lakaplı sahte para uzmanı olan bir çetenin liderinin aramaktadır. Çete işinde son derece yeteneklidir. Gerçek para ve hazırladıkları sahte paraları kimse ayırt edememektedir.
Çetenin hazırlamış olduğu paraların gerçek paralar ile bire bir uyuştuğu kesindir. Polis, çete lideri Ressam’ın gerçek kimliğini öğrenebilmek için çetenin tek hayatta kalan üyesinden bilgi almaya çalışır.
Ressam’ın gerçek kimliğine ulaşabilmek için çete üyesinin vereceği her bilgi önemlidir. Polis çete üyesinin verdiği bilgilerden faydalanır ve Ressam’ın peşine düşer.

Kod Adı Ressam izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Project Gutenberg & Mou seung izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.9/10 298
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Kod Adı Ressam” filminde 2 Yorum bulunuyor.