Rastgele Film
Yukarı Çık
FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Koma izle
6.5

 198.623İZLENME

6.5İMDB

 111 SÜRE

YIL 2019

Anlayamadığı bir kaza sonucu bilincini kaybeden genç mimar, uyandığında kendini gizemli bir dünyanın içinde bulur. Bu dünyada hastanede, evde komaya yeni giren veya yıllardır komada bulunan insanların anılarının canlandığı bir koma dünyasıdır.

Kendisini bu kaza sonucu burada bulan ve tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalan genç mimar, anıların içinde kaybolmaya başlar. Tam da bu aşamada Koma & Coma (2020) konusu başlar. Bu koma dünyasından kurtulabilmek için komada bulunan insanların anılarına adapte olması gereken genç mimarın, bu koma dünyasından kurtulmak için tek şansı vardır; dünyanın kurallarını ezberlemek.

Gerçek dünyaya tekrar dönmeye çalışır ve her fırsatı kollar. Tam da gerçek dünyaya dönüş anahtarını bulmuşken, hayatının aşkı ile tanışır.

Koma izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Coma izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.5/10 1423
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR