Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kral Olacak Çocuk izle
6.0

 9.065İZLENME

6.0İMDB

 120 SÜRE

YIL 2019

Film İngiltere’de yaşamakta olan 12 yaşında ki, küçük bir çocuğun hayatının bir değişmesini anlatır. Küçük çocuk, arkadaşlarının çok olmasının yanı sıra okulun en havalı çocuğu değildir. Okulda ki ezici çocuklar ile devamlı uğraşmak zorundadır.
Ancak küçük çocuğun yapmış olduğu bir keşif sayesinde bu sorunları ufalmıştır. Küçük çocuk tamamen şans eseri tarihte ki en büyülü obje olan efsanevi kılıcı bulur. Geçmişin en güçlü kılıcı artık, İngiltere’de yaşamakta olan güçten yoksun bir çocuğun eline geçmiştir.
Asıl macera, küçük çocuğun eski orta çağ büyücüsünün kötü niyetlerini öğrenmesi ile başlar. Küçük çocuk ve arkadaşları, kötü niyetli büyücünün planları ile karşı karşıyadır.

Kral Olacak Çocuk izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Kid Who Would Be King izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.0/10 935
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR