Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kung Fu Sokağı izle
7.7

 35.070İZLENME

7.7İMDB

 99 SÜRE

YIL 2004

Adına aldanıp, alışıldık bir kung fu izleyeceğini düşünenlerin daha fazlasını bulacağı bir film. Kung Fu Sokağı aksiyon beklentilerini karşılarken, yanında absürt bir komedi ve güçlü bir hikaye ile izlenme keyfini arttırmakta.
1930’lı yıllar, herkese korku salan Balta Çetesi bütün şehri kontrol altına almıştır. Çeteye katılmak isteyen Sing ve arkadaşı haraç kesmek için şehrin en yoksul mahallesine giderler. Ama işler istedikleri gibi yürümez. Olayın üzerine mahalleye Balta Çetesi gelir. Balta Çetesine karşı hiç beklenmedik bir kaç kişi mahalleyi savunuca, işler çığırından çıkar. Birden bire Balta Çetesinin bütün dikkati bu mahalleye döner.
Olayları başlatan Sing ve arkadaşı Balta Çetesine kabul edilir. Kendilerini ispatlamaları için, çetenin uzun süredir hapiste bulunan liderini kaçırmak üzere görevlendirilirler.

Kung Fu Sokağı izle 2004 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Kung Fu Hustle izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.7/10 1468
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR