Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kutup izle
6.8

 35.925İZLENME

6.8İMDB

 98 SÜRE

YIL 2018

Overgård uçak kazası geçirmesinin ardından kutuplarda bir başına mahsur kalır. Kendisine ait küçük uçağı bir kulübe şekline sokarak yaşamaya çalışır ve yardım bekler.
Overgård kendi başına hazırladığı bu kulübe ile kutuptaki hayat şartlarına uyum sağlayabilme yeteneği neticesinde sorunsuz bir biçimde zorlu kış ortamında yaşam sürmektedir. Bu şekilde günler geçerken Hiç beklenilmeyen bir olay meydana gelir ve yakın çevrede bir başka uçak kazası gerçekleşir.
Bu kaza neticesinde de Overgård gibi yalnızca bir kişi kurtulur. Bu kazadan yaralı kurtulan genç kadın Overgård ile aynı dili konuşamasa bile durumunun ağır olduğu ve müdahale edilmez ise öleceği çok açıktır. Overgård, karar aşamasına gelir. Ya kendini hayatta tutan küçük kulübede kalacak ya da kadının hayatını kurtarabilmek için sığınacakları hiç bir yer olmayan bölgeye doğru yola çıkacaktır.

Kutup izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Arctic izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.8/10 413
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR