Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lanetli Gözyaşları izle
5.3

 18.151İZLENME

5.3İMDB

 93 SÜRE

YIL 2019

Sosyal hizmetlerde çalışan Anna elinde bulunan davalar nedeni ile zorlanmaktadır. Kendi hayatına benzer izler taşıyan kendi ailesinin yaşadığı hayatın izlerini taşıyan Anna doğaüstü güçlerin etkisindedir.
Yaşamla ölüm arasında dehşetin nedeni Ağlayan kadın olarak bilinen La Liorona’nın yarattığı etkidir. Gerçek yaşamında ağlayan kadın çocuklarını kıskançlık krizleri nedeni ile boğarak ölümlerine neden olmuştur. Daha sonra acılara bürünüp ağlayarak kendisini nehre atan kadın bu dehşetin izlerini yıllar boyunca sürdürmüştür.
Sonsuz gözyaşlarının çağrısı sesini duyanların ölüm daveti olacaktır. Çocukları kendi çocuklarının yerine geçirmek istedikçe daha acımasız yöntemlere başvuracaktır. Anna ve çocukları La Liorona’nın uyarılarını dikkate almasa da bu doğaüstü güç karşısında çaresizce ruhsal mücadele ile inançlara sarılıp La Liorona’nın gazabından korunmaya çalışmaktadır.

Lanetli Gözyaşları izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Curse of La Llorona izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.3/10 768
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR