Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Let’s Dance izle
5.9

 8.543İZLENME

5.9İMDB

 109 SÜRE

YIL 2019

Tipik bir komedi dram olan Let’s Dance 2019 sevilen ve çok izlenen filmler arasında geliyor. Hip-hop dansına tutkun olan bir çocuğun kimseyi dinlemeyerek ve babasını arkasında bırakıp Paris’e gidiyor.
Paris’e gitmesini kendisi için bir fırsat ve şans olarak gören çocuk hip-hop dansında kendisini daha iyi olduğunu kanıtlamak istiyor. Kız arkadaşı ve en yakın arkadaşıyla beraber Paris’e gidiyorlar. Uluslararası yarışma için Paris’e giden çocuk yarışmayı kazanmak için hip-hop ekibiyle ilgili gruba katılıyor.
Yarışmanın ön elemesini geçse bile diğer süreçler kendileri için hiç iyi olmuyor. Bu esnada arkadaşıyla beraber kalacak bir yer ararken grup maalesef dağılıyor. Paris’te tek tanıdığı kişi bale hocasıdır ve onun evine gidiyorlar.

Let’s Dance izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Let’s Dance izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.9/10 312
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR