Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hayat izle
6.6

 25.759İZLENME

6.6İMDB

 104 SÜRE

YIL 2017

Uluslararası bir uzay istasyonunda görev yapmak üzere gönderilmiş altı kişi bir keşif için orada olmalarını anlatan film. Bu keşif, insanlık tarihinde çığır açacak nitelikte çok büyük bir haberin eşiğindelerdi.
Buraya pek çok ekip içinden seçilen bu altı kişi tarihe tanıklık emek üzerelerdir. Uzay istasyonu Mars’a kurulmuştu. Yani görevli ekip, kızıl gezegende hayat olup olmadığını araştırmak için orada bulunuyordu. Ve beklenen oldu, Mars’ta hayat olduğuna dair ilk kez el ile tutulur gözle görülür ipuçları bulurlar. Bu örnek biyolojik bakımdan büyük bir gelişmedir.
Kesinlikle marsta bir hayat olduğunun göstergesidir. Bu marsa giden ekip araştırmalarını geliştirdikçe, çok değişik sonuçlar görmeye başlar. Çünkü bu ipucundaki hayat inanılmaz zeki bir varlığa aitti.

Hayat izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Life izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.6/10 4188
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hayat” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • eren

    filmin sonu okadar kötüki tam filim başladı derken bitti bunun haricinde güzel orjinal bir filim

    2
  • mert

    filmin sonunu çok farklı bekliyordum güzel film tavsiye ederim