Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Limehouse’un Gizemli Cinayetleri izle
6.3

 14.905İZLENME

6.3İMDB

 109 SÜRE

YIL 2016

Halk yaşanan bu cinayetlerden Golem adı verilen efsanevi bir canlının sorumlu olduğuna inanır.
Golem mitolojiden gelen bir canlıdır. Çamur ve kilden oluşmuş Golem, büyü ve ritüeller ile canlandırılmış efsanevi bir yaratıktır. Scotland Yardımcı müfettişi olan Kildare’e gizemli ve çözülmesi zor olan bu cinayetlerin sorumlusunu bulmak için görevi üstlenir.
Fakat müfettişin endişeleri vardır. Bu süre zarfından ölümlerin devam etmesi durumunda kendisinin de günah keçisi durumuna düşeceğinin farkındadır. Çalışmaları hızlandıran müfettiş, şüphelilerin listesini iyice daraltmıştır.

Limehouse’un Gizemli Cinayetleri izle 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Limehouse Golem izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 628
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR