Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
25
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Malefiz izle
7.0

 30.333İZLENME

7.0İMDB

 97 SÜRE

YIL 2014

Film Uyuyan Güzel masalının farklı bir uyarlaması olup, Malefiz adında bir perinin bir insana güvenmesiyle başlar. İnsan krallıkla karşı karşıya kendi ülkesinde yaşayan Malefiz, küçük bir periyken insan olan Stefan adında bir hırsızın sınırlarına geldiğini öğrenir.
Daha sonra bu hırsız çocukla birbirlerine aşık olup uzunca yıllar görüşürler. Stefan farklı hırsları olan bir köylü çocuğudur. Bu nedenle aralarına mesafe girer. Bir gün insan krallığı Malefiz’in ülkesine saldırır. Malefiz kralı yaralar ve kral intikam hırsıyla Malefiz’e zarar verecek kişinin krallığın varisi olacağını söyler.
Stefan hırslarına yenilerek Malefiz’i kandırıp kanatlarını keser ve krala götürür. Kral Stefan’ı kızıyla evlendirir ve sonunda kral olan Stefan’ın kızı Aurora’yı Malefiz’in lanetlemesi ile olaylar tekrar başlar.

Malefiz izle 2014 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Maleficent izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 1328
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR