Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Malefiz izle
7.0

 16.859İZLENME

7.0İMDB

 97 SÜRE

YIL 2014

Film Uyuyan Güzel masalının farklı bir uyarlaması olup, Malefiz adında bir perinin bir insana güvenmesiyle başlar. İnsan krallıkla karşı karşıya kendi ülkesinde yaşayan Malefiz, küçük bir periyken insan olan Stefan adında bir hırsızın sınırlarına geldiğini öğrenir.
Daha sonra bu hırsız çocukla birbirlerine aşık olup uzunca yıllar görüşürler. Stefan farklı hırsları olan bir köylü çocuğudur. Bu nedenle aralarına mesafe girer. Bir gün insan krallığı Malefiz’in ülkesine saldırır. Malefiz kralı yaralar ve kral intikam hırsıyla Malefiz’e zarar verecek kişinin krallığın varisi olacağını söyler.
Stefan hırslarına yenilerek Malefiz’i kandırıp kanatlarını keser ve krala götürür. Kral Stefan’ı kızıyla evlendirir ve sonunda kral olan Stefan’ın kızı Aurora’yı Malefiz’in lanetlemesi ile olaylar tekrar başlar.

Malefiz izle 2014 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Maleficent izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 1328
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR