Rastgele Film
Yukarı Çık
TR Dublaj 4K !!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
310
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Malefiz 2 Kötülüğün Gücü izle
6.7

 432.984İZLENME

6.7İMDB

 118 SÜRE

YIL 2019

İzleyicileri büyüleyecek bir uyuyan güzel filmiyle daha karşınızda Malefiz 2 Kötülüğün Gücü filmi. İlk filminden bağımsız olarak, bu sefer bir düğün olarak film izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ünlü perinin güzeller güzeli kızı bu filmde evleniyor.
Artık her şey hazırdır düğün için neredeyse, her şey hazırlanmış ve yapılmıştır. Perinin kızının kocası olacak prens, annesi tarafından o kızla evlenmemesi için kendisini sürekli sıkıştırmaktadır. Ama buna rağmen düğün gerçekleşir.
Bu sadece bir düğün değildir; bu insanlar ile perilerin yüzyıllar boyunca süren savaşına bir dur deme ve bu çözüm yoludur. Ancak her şey o kadar kolay olmayacaktır. Prensin kötü kalpli annesi boş durmayacak bu birliği yok etmek için her şey yapacaktır.
Peri ise güzeller güzeli üvey kızı için, birçok fedakârlık yapacak ve adeta annelik gösterisi sunacaktır. Eski sevgilinin öz kızını bu kadar da sevebilmiş olması, onu da ayrıca şaşırtmıştır.

Malefiz 2 Kötülüğün Gücü izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Maleficent: Mistress of Evil izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 3238
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Malefiz 2 Kötülüğün Gücü” filminde 3 Yorum bulunuyor.