Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Malibu Rescue Yeni Dalga izle
4.6

 14.816İZLENME

4.6İMDB

 68 SÜRE

YIL 2020

Malibu’ya yine yaz gelmek üzeredir. Herkes tarafından sevilen Uluslararası Gençler Kurtarma Şampiyonası’na hazırlıklar tamamlanmıştır. Tüm gezegenin gözleri Güney Kaliforniya’nın Malibu Sahili’nde yapılacak olan bu yarışmadadır.

Uluslararası Gençler Kurtarma Şampiyonası, cankurtaranlığın önemli becerilerini test eden birçok zorlu parkurdan oluşuyor. Her yıl düzenlenen yarışın son dört yıldır kazananı hep ABD takımı olmuştur. Bu yıl yapılan yarışmada da yine gözler ABD’ye çevrilmiştir. Fakat ABD ekibi beklenmedik bir şekilde zehirlenmiştir.

Malibu rescue: the next wave 2020 filmi, gıda zehirlenmesi yaşayan ekibin yarışmaya katılamaması üzerine kendilerini temsilen yarışan beş gencin zorlu mücadelesini konu ediyor. Dylan, Tyler, Lizzie, Eric ve Gina, cankurtaran yarışmasında ABD’yi temsil edecektir.

Malibu Rescue Yeni Dalga izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Malibu Rescue: The Next Wave izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.6/10 288
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR