Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Matrix 2 Reloaded izle
7.2

 49.564İZLENME

7.2İMDB

 138 SÜRE

YIL 2003

Bir devam filmi olan bu filmde ise Neo kendisini makinelerin ve ajanların ellerinden kurtarmayı başarmıştır. Fakat makineler, insanların elindeki son şehri yani Zion’u, bulma konusunda çok önemli aşamalardan geçerek bu şehrin yerini öğrenmişlerdir ve makineler bu şehri de ele geçirmeye kararlıdırlar.

Bu sebeple de şehri ortadan kaldırmak amacıyla buraya ahtapota benzer olan yaratıklardan binlercesini göndermek için hazırlanırlar. Matrix 2 adlı filminde de Neo’nun görevi ise artık yalnızca kendisini değil, kurtulmuş olan insanlığı da tekrar kurtarmak olacaktır.

Çünkü Zion direnmek zorundadır ve Neo da anahtarcıyı bulup kendi kimliğiyle ve insanlığın geçmişi ile ilgili yeni sırlara ulaşarak, ne kadar önemli misyona sahip olduğunu tekrar anlaması gerekmektedir.

Matrix 2 Reloaded izle 2003 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Matrix Reloaded izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.2/10 14762
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR